2024

ČERVEN

SO+NE 1.-2.6.2024
Přebor Prahy st. žactva

2009-2010
VÝSLEDKY

ST 5.6.2024
4. kolo MPD mladšího žactva - Kotlářka

2011-2012
VÝSLEDKY

2011-2012
VÝSLEDKY

ÚT 11.6.2024
3. kolo MPD st. žactva - FTVS

2011-2012
VÝSLEDKY

ÚT+ST 18. - 19.6.2024
Přebor Prahy mladšího žactva - Hostivař

2011-2012

SRPEN

PO-PÁ 19. - 23.8.2024
Letní příměstský kemp - Aritma

5-15let

ZÁŘÍ

PO 9.9.2024
Semifinále MPD st. žactva

2009-2010

SO 28.9.2024
Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích - Sparta

2011-2012

SO+NE 21.-22.9.2024
MČR st. žactva

2009-2010

NE 3.11.2024
Přebor Prahy v přespolním běhu všech kategorií

2011 a starší

LISTOPAD

proběhlé....

LEDEN

ČT 4.1.2024 (BEZ TRENÉRSKÉHO DOPROVODU)
Veřejné závody žactva - Strahov

2009-2010
VÝSLEDKY

ÚT 9.1.2024 (M+T)
Veřejné závody žactva - Stromovka

2009-2012
VÝSLEDKY

ČT-NE 11.-14.1.2024
Soustředění - Veletov

sk. žactvo

ČT 18.1.2024 (M+T) VSTUP POUZE PRO ATLETY A TRENÉRY
Veřejné závody ml. žactva - Juliska

2011-2012
¨VÝSLEDKY

ČT 25.1.2024 (T) VSTUP POUZE PRO ATLETY A TRENÉRY
Veřejné závody ml. žactva - Juliska

2011-2012
VÝSLEDKY

PÁ 26.1.2024 (BEZ TRENÉRSKÉHO DOPROVODU)
Veřejné závody žactva - Strahov

2009-2010
VÝSLEDKY

ÚT 30.1.2024 (T+M od 17h)
Veřejné závody žactva - Stromovka

2009-2012
VÝSLEDKY

ÚT 6.2.2024 (T) VSTUP POUZE PRO ATLETY A TRENÉRY
Veřejné závody ml. žactva - Juliska

2011-2012
VÝSLEDKY

ÚNOR

PÁ 2.2.2024 (BEZ TRENÉRSKÉHO DOPROVODU)
Veřejné závody žactva - Strahov

2009-2010
VÝSLEDKY

ČT 8.2.2024 (BEZ TRENÉRSKÉHO DOPROVODU)
Veřejné závody žactva - Strahov

2009-2010
VÝSLEDKY

ST+ČT 21-22.2.2024 (M)
Přebor Prahy st. žactva - Stromovka

2009-2010
VÝSLEDKY

ST+ČT 28-29.2.2024 (M+T)
Přebor Prahy ml. žactva - Stromovka

2011-2012
VÝSLEDKY

BŘEZEN

ST 13.3.2024 
Veřejné závody přípravek - čtyřboj - Spartak P4

2013-2021
VÝSLEDKY

DUBEN

PO 8.4.2024
Oddílový čtyřboj - Aritma

2011-2018
VÝSLEDKY

ST 10.4.2024 
1. kolo MPD mladšího žactva - Džbán

2011-2012
VÝSLEDKY 

ST 10.4.2024
2. kolo Běžeckého poháru - Džbán

žactvo, dorost
VÝSLEDKY

SO 13.4.2024
Šárecký běh - Divoká Šárka

všichni
VÝSLEDKY

ST 17.4.2024
Jarní běh Olympu - Stormovka

všichni
VÝSLEDKY

PO 22.4.2024
Veřejné závody - Jeseniova

2009-2012
VÝSLEDKY

PO 29.4.2024
2. kolo MPD mladšího žactva - Podvinný Mlýn

2011-2012
VÝSLEDKY 

KVĚTEN

ČT 2.5.2024
Veřejné závody - Eden

2009-2012
VÝSLEDKY 

ST 8.5.2024
Nominační závody na LODM - Spartak

2009-2012
VÝSLEDKY 

ST 15.5.2024
1. kolo MPD st. žactva - Kotlářka

2009-2010
VÝSLEDKY

ČT 23.5.2024
2. kolo MDP st. žactva - Juliska

2009-2010
VÝSLEDKY

NE 26.5.2024
PĚTIBOJ mladšího žactva - Juliska

2011-2012
VÝSLEDKY

ÚT 28.5.2024
3. kolo MPD mladšího žactva - Juliska

2011-2012
VÝSLEDKY

2023

LEDEN

ÚT 10.1.2023
Veřejné závody žactva - Stromovka

2008-2011
VÝSLEDKY

ST 25.1.2023 (DOVNITŘ SMÍ POUZE ZÁVODNÍCI A TRNÉŘI) 
Veřejné závody mladšího žactva - Juliska

2010-2011
VÝSLEDKY

ÚNOR

ÚT 14.2.2023 (DOVNITŘ SMÍ POUZE ZÁVODNÍCI A TRENÉŘI)
Veřejné závody mladšího žactva - Juliska

2010-2011
VÝSLEDKY

ST+ČT 22.-23.2.2023
Přebor Prahy staršího žactva - Stromovka

2008-2009
VÝSLEDKY

ÚT+ST 28.2.-1.3.2023
Přebor Prahy mladšího žactva - Stromovka

2010-2011
VÝSLEDKY

BŘEZEN

NE 12.3.2023
Atletické závody přípravek - Stromovka

2012-2015
VÝSLEDKY

DUBEN

ST 12.4.2023
1. Kolo MPD ml. žactva - Nad Džbánem

2010-2011
VÝSLEDKY

SO 15.4.2023
Šárecký běh - Nad Džbánem

všichni
VÝSLEDKY

ST 19.4.2023
Jarní běh Olympu - Stromovka

všichni
VÝSLEDKY 

SO 22.4.2023
Rodinný běh Ladronkou - Ladronka

všichni
přihlašování individuálně zde

PO 24.4.2023
1. Kolo AP přípravek - Kotlářka

2012-2017
VÝSLEDKY

PO 24.4.2023
Veřejné závody žactva - Jeseniova

2008-2011
VÝSLEDKY

KVĚTEN

ST 3.5.2023
Oddílový čtyřboj - Aritma

všichni
VÝSLEDKY

ČT 4.5.2023
2. Kolo AP přípravek - Kotlářka

2012-2017
VÝSLEDKY

ST 10.5.2023
2. Kolo MPD ml. žactva - Stromovka

2010-2011
VÝSLEDKY

PO 15.5.2023
1. Kolo MPD st. žactva - Děkanka

2008-2009
VÝSLEDKY

ČT 18.5.2023
3. Kolo AP přípravek - Kotlářka

2012-2017
VÝSLEDKY

ÚT 23.5.2023
3. Kolo MPD ml. žactva - Vokovice

2010-2011
VÝSLEDKY 

ČT 25.5.2023
Veřejné závody - Eden

žactvo
VÝSLEDKY

PO 29.5.2023
2. Kolo MPD st. žactva - Juliska

2008-2009
VÝSLEDKY

ČERVEN

ÚT 6.6.2023
Veřejné závody - Eden

žactvo
VÝSLEDKY

ST 7.6.2023
4. Kolo AP přípravek - Kotlářka

2012-2017
VÝSLEDKY

ST 7.6.2023
Skoky OPEN - Rudná

žactvo
VÝSLEDKY

SO+NE 10.-11.6.2023
Přebor Prahy st. žactva - Děkanka

2008-2009
VÝSLEDKY

ST+ČT 14.-15.6.2023
Přebor Prahy ml. žactva - Hostivař

2010-2011
VÝSLEDKY

PO 19.6.2023
3. Kolo MPD st. žactva - Vokovice 

2008-2009
VÝSLEDKY 

ST 21.6.2023
4. Kolo MPD ml. žactva
- Jeseniova

2010-2011
VÝSLEDKY 

SRPEN

28.8.-1.9.2023
Letní příměstský kemp - Aritma

všichni

ZÁŘÍ

NE 3.9.2023
Finále MPD st. žactva - Eden

2008-2009
VÝSLEDKY

ST 13.9.2023
Semifinále MPD ml. žactva - Stromovka

2010-2011
VÝSLEDKY

22.9.2023
Finále MPD ml. žactva - Vokovice

2010-2011
VÝSLEDKY

SO+NE 30.9-1.10.2023
Přebory Prahy ve vícebojích - Eden

2010-2011
VÝSLEDKY

ŘÍJEN

SO 14.10.2023
Podzimní běh Olympu - Stromovka

všichni
VÝSLEDKY

ST 18.10.2023
Oddílový přespolní běh - Aritma

2008-2018
VÝSLEDKY

ČT-NE 26.-29.10.2023
Podzimní soustředění - Pec pod Sněžkou

sk. žactvo
INFO

LISTOPAD

NE 5.11.2023
Motolské jamky - Motol

všichni
VÝSLEDKY

PÁ 17.11.2023
Běh 17. listopadu - Obora Hvězda

všichni
VÝSLEDKY

NE 19.11.2023
Přebor Prahy v přespolním běhu - Velká Chuchle

všichni
VÝSLEDKY

PROSINEC

SO 2.12.2023
Mikulášská hala žactva - Stromovka

2008-2011
VÝSLEDKY

2022


DUBEN

ST 6.4.2022

Jarní běh Olympu - Stromovka

Všichni

VÝSLEDKY

ČT 14.4.2022

Dubnový čtyřboj přípravek - Rudná

2011-2015

VÝSLEDKY

ST 20.4.2022

1. kolo MPD mladšího žactva - Džbán

2009-2010

VÝSLEDKY

ST 27.4.2022

1. kolo AP přípravek - Kotlářka

2011-2016

VÝSLEDKY

KVĚTEN

PO 9.5.2022

2. kolo AP přípravek - Kotlářka

2011-2016

VÝSLEDKY

ST 11.5.2022

Oddílový čtyřboj - Aritma

2009-2015

VÝSLEDKY

ÚT 17.5.2022

2. kolo MPD mladšího žactva - Hostivař

2009-2010

VÝSLEDKY

PO 23.5.2022

3. kolo AP přípravek - Kotlářka

2011-2016

VÝSLEDKY

ČT 26.5.2022

Květnový čtyřboj přípravek - Rudná

2011-2015

VÝSLEDKY

ČERVEN

ST 8.6.2022

3. kolo MPD ml. žactva - Stromovka

2009-2010

VÝSLEDKY

ČT 9.6.2022

4. kolo AP přípravek - Kotlářka

2011-2016

VÝSLEDKY

14.-15.6.2022

Přebor Prahy ml. žactva - Hostivař

výběr ČAS

VÝSLEDKY

ČT 23.6.2022

4. kolo MPD ml. žactva - Vokovice

2009-2010

VÝSLEDKY

SRPEN

22. - 26.8.2022

Letní příměstský kemp - Aritma

2008-2017


ZÁŘÍ

ST 7.9.2022

Semifinále MPD ml. žactva - Juliska

2009-2011

VÝSLEDKY

ST 21.9.2022

Čtyřboj přípravek - Rudná

2011-2015

VÝSLEDKY

ČT 22.9.2022

Finále MPD mladšího žactva - Vokovice

2009-2011

VÝSLEDKY

ŘÍJEN

SO 15.10.2022
Podzimní běh Olympu - Stromovka

všichni
VÝSLEDKY

LISTOPAD

SO 5.11.2022
Šárecký běh - Džbán

všichni
VÝSLEDKY

SO 19.11.2022
Běh 17. listopadu - Obora Hvězda

všichni
VÝSLEDKY

PROSINEC

SO 17.12.2022
Vánoční hala ml. žactva - Strahov

2009-2010
VÝSLEDKY